Garanti BBVA Emeklilik ve Hayat ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Berkay'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Garanti BBVA Emeklilik ve Hayat Bireysel Emeklilik Mağduriyeti

585görüntüleme
Berkay
Berkay 08 Eylül 2020 18:53
ÇözüldüÇözüldü
Berkay'ın Teşekkür Mesajı
“Çağla hanım ve ekibi olayı çok güzel yönetti. 10-20 gün içerisinde tutarı iade edeceklerini ilettiler. İlgi ve bu güzel duyarları için çok teşekkür ederim.”

Garanti bireysel emeklilik hesabımı bir süredir dondurmuştum. Aralık 2020 tarihinde dondurma süresi bitmiş. Söylenene göre ocak ve şubat aylarında mesaj atılmış ama herhangi bir mesaj yok. Şubat ayında da arayıp ulaşamamışlar. Bugün ise hesabımdan üç kere 260 TL yani 780 TL çekmişler. Sebep olarak ise dondurma kalktığından beri hiç ödeme olmamasıymış. Yıllardır bu bankanın üyesiyim ve ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Çektikleri para yatırım olabilir ama hayatımda aldığım iş maaşımın büyük bir kısmına resmen el konuldu. Kaldı ki şubat ayından beri hiç aramamalarına rağmen "biz sizi aradık ulaşamadık, bankaya borcunuz bu ne yapalım" minvalinde konuştular. Paramın geri iadesinin olamayacağı söylüyorlar. Bir aylık çalışma emeğim resmen elimden alındı ve hiç haber verilmeden insafsızca. Müşteri hizmetleri ve bankadaki yetkililer ise alay eder gibi konuştular resmen. Yetkililerden tek isteğim binbir emekle uğraşıp kazandığım ve benden habersiz çekilen tutarın iade edilmesidir lütfen yardımcı olun. Aksi halde haklarımı aramak için avukatlık mesleğim gereği hukuki yollara başvuracağım ve 10 yıldır Platinum üyesi olduğum bankadaki tüm hesap ve kredi kartlarını kapatıp gerekli kurumlara şikayet edeceğim.

Garanti BBVA Emeklilik ve Hayat Logo

Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Berkay
Berkay09 Eylül 2020 11:42

Çağla hanım ve ekibi olayı çok güzel yönetti. 10-20 gün içerisinde tutarı iade edeceklerini ilettiler. İlgi ve bu güzel duyarları için çok teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler