Garanti BBVA Emeklilik ve Hayat  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Neslihan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Garanti BBVA Emeklilik Çekilen Tutarın İadesini İstiyorum

677görüntüleme
Neslihan
Neslihan 06 Şubat 2020 15:35
ÇözüldüÇözüldü
Neslihan'ın Teşekkür Mesajı
“Sorun çözüldü bu tarz şeyler ilk başlarda yașanmaması tabi ki daha iyi olurdu ama teşekkürler yine de”

Garanti Bankası'ndan çekmiş olduğum kredi üzerinden bireysel emeklilik yapılmış istemiyorum dediğimde ise dondurulmuş bu ay kredi borcumu ödemek için bankaya gittiğimde dondurma süresinin bittiğini ve yatırdığım tutarın bireysel emeklilik kısmına çekildiğini söylüyorlar iptalini sağlamak istiyorum dediğimde ise 800 küsür bir tutar çekilmesine rağmen 125 TL kadar bir ödeme sağlanacak size dendi nasıl olabiliyor benden çekilen tutarın geri ödenmesini istiyorum katkı payını ya da başka bir tutarın ödenmesi değil benden çekilen tutarın ödenmesini istiyorum.

Garanti BBVA Emeklilik ve Hayat Logo

Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Garanti BBVA Emeklilik ve Hayat Logo

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 07.02.2020 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Neslihan
Neslihan24 Şubat 2020 18:14

Sorun çözüldü bu tarz şeyler ilk başlarda yașanmaması tabi ki daha iyi olurdu ama teşekkürler yine de

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler