25 Şubat 2014

Garanti Bankası'nın Yıllık Kredi Kart Aidatı Pazarlığı!

Garanti Bankası'nın her sene yıllık kart ücreti adı altında aldığı miktar bu sene 69 TL olarak şubat ayı ekstreme hesap kesim tarihinin son gününde yansıdı. Her sene yaptığım gibi bu senede bu miktarın iptali yada tüm miktarın bonus olarak kartıma iadesi için banka ile iletişime geçtim. Banka yetkilisiyle telefonda yaptığım görüşmede kartı bir yıl daha kullanmayı vaadetmem halinde karta 40 TL bonus yatırılacağını söyledi.

Tüm miktarın yatırılmasını talep ettim ve aksi halde kartımı kapatacağımı söyledim. Kabul etmediler ve kartımı kapatmam halinde bu ücreti kartımın kesim tarihi geçtiği için (kart ücretini son gün yansıttıkları için) ödemek zorunda olduğumu söylediler.

Sevinç 62 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimiz Sevinç S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön