24 Mart 2014

Garanti Bankası'nın Verdiği Kredi Şaşırttı.

Garanti Bankası'na daha önce kart iptali konusunda şikayette bulunmuştum. Bana cevap olarak kullandığım kartın plastikten ibaret olmadığını ve bir çok avantajları olduğunu ifade eden bir mail göndermişler. Ben o kartı kullanmazsam ve düzenli ödeme yapmazsam Garanti Bankası bana avantaj mı sağlayacak acaba?

Yaklaşık 3 ay önce kredi başvurusunda bulunduğumda da Garanti Bankası benim gibi aktif bir şekilde kredi kartı kullanıp düzenli ödeme yapan müşterisine çok komik bir rakam kredi onaylayıp beni zaten şaşırtmıştı. Diğer başka bir bankadan aynı gün 3 katı kredi tutarı onaylanıp kullandırıldı. Garanti Bankası bu yıllık kart ücretini de geri ödemeyecekse kartlarımı kapatsın lütfen.

Ebru 135 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimiz Ebru G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön