22 Temmuz 2015

Garanti Bankası'nın Suyu, Elektriği, Telefonu, Doğal Gazı Kesilmez!

Başlık Garanti Bankası'nın web sayfasından alınma. Otomatik ödeme talimatı verdiğim faturalarının ödenmesinde sıkıntı çıkmaması için sürekli birkaç bin lira hesapta nakit para bulundururum. Ancak buna rağmen bugün borç sebebiyle doğal gazı kesmek için evime ekip geldi. Hayatımda bu kadar utandığımı hatırlamıyorum. Doğal gaz firması ile görüştüğümde, 1 Haziran itibariyle banka anlaşmalarını iptal ettiklerini öğrendim. Bankayı arayıp niye bilgilendirilmediğimi sorduğumda ise 25 Mayıs'da SMS gönderdiklerini belirttiler. Tarafıma ulaşan böyle böyle bir SMS olmadı desem de suçlu ben çıktım ayrıca açma kapama ödeyeceğim.

Murat 470 Okunma

Cevaplar

  • Murat01 Eylül 2015

    Evet tarafıma SMS'in Turkcell tarafında bulunan filtreye takıldığı için iletilemediğini teyit ettiler.netice olarak mağduriyetim konusunda herhangibi bir şey yapılmadı. Torosgaz'a, Garanti Bankası yüzünden meydana gelen cezayı ödeyip otomatik ödeme talimatını başka bir bankaya taşıdım. Bu olaydan çıkardığım dersler; 1- Sorunu çözmek yerine sizin suçlanmanızın daha kolay olması, 2- Garantinin müşteri memnuniyeti anayasasının laftan ibaret olduğu, 3- Haklı müşteri hattının sürekli sizi haksız çıkarmak üzerine kurulmasıdır. Malaesef 20 senelik müşterisi olmanızın, kredi limitinizin yüksek olması gibi faktörlerin hiçbir önemi olmaması artık banka değiştirme zamanının geldiğinin göstergesi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. ;Murat A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön