Garanti Bankası'nın Problem Gidermedeki Yavaşlığı!

Sevgi S. |

İnternet Şubesinden fon alımı yaparken aşağıdaki uyarı çıkıyor ve işlemi gerçekleştiremiyorum: "Ad Soyad, Uyruk, Doğum Tarihi ve T.C. Kimlik no: bilgisi zorunlu ve resmi kayıtlarla uyumlu olması gereken bilgilerdir. Zorunlu Bilgileriniz eksik ise herhangi bir Garanti Bankası Şubesi'nden tanımlatabilirsiniz."

14 Martta Bahcelievler şubesinden kontrol edildiği, bilgilerde bir sorun olmadığı görüldüğü ve Genel Müdürlüğe mail atıldığı halde hiçbir gelişme olmamıştır. Bu kadar basit bir problemin bu kadar uzaması hoş değil.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevgi S.
  14 Nisan
  12:11

  Garanti Bankası internet sitesinden de şikayetimi iletmeme rağmen hala bir çözüm oluşturulmamıştır. Bu sorunun daha fazla uzaması halinde tüm paramı bankanızdan çekip yatırımımı başka bankalarda değerlendireceğimi bildirmek isterim.

 • 10 Nisan
  10:11

  Müşterimiz Sevgi S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş