10 Nisan 2014

Garanti Bankası'nın Problem Gidermedeki Yavaşlığı!

İnternet Şubesinden fon alımı yaparken aşağıdaki uyarı çıkıyor ve işlemi gerçekleştiremiyorum: "Ad Soyad, Uyruk, Doğum Tarihi ve T.C. Kimlik no: bilgisi zorunlu ve resmi kayıtlarla uyumlu olması gereken bilgilerdir. Zorunlu Bilgileriniz eksik ise herhangi bir Garanti Bankası Şubesi'nden tanımlatabilirsiniz."

14 Martta Bahcelievler şubesinden kontrol edildiği, bilgilerde bir sorun olmadığı görüldüğü ve Genel Müdürlüğe mail atıldığı halde hiçbir gelişme olmamıştır. Bu kadar basit bir problemin bu kadar uzaması hoş değil.

Sevgi 131 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi14 Nisan 2014

    Garanti Bankası internet sitesinden de şikayetimi iletmeme rağmen hala bir çözüm oluşturulmamıştır. Bu sorunun daha fazla uzaması halinde tüm paramı bankanızdan çekip yatırımımı başka bankalarda değerlendireceğimi bildirmek isterim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşterimiz Sevgi S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön