12 Nisan 2013

Garanti Bankası'nın Öğrenciden Hesap Kesim Ücreti Alması!

Garanti Bankası yetkilileriyle öğrenci olduğum hususunda konuştuğum halde şahsıma ait hesabımdan hesap kesim ücreti alınmıştır. Ben Garanti Bankası dışında bir çok bankayla bağlantı içerisindeyim ve hiç bir banka böyle bir talepte bulunmamıştır. Aksine her türlü imkan sağlanmıştır. Kaldı ki ben, sırf buna itiraz etmek için Kadıköy merkez şubesi ve moda şubesine dilekçe yazdım.

Bir öğrenciden hesap kesim ücreti alınması oldukça mantıksız ve bankanın itibarına yakışmayacak bir durumdur. Garanti bankasının öğrencilerden aldığı hesap kesim ücretinden şikayetçiyim.

Meltem 60 Okunma

Cevaplar

  • Meltem19 Nisan 2013

    Garanti bankasında otomatik ödemeye bağlı 2 faturam olmasına rağmen ve öğrenci olmama rağmen benden hesap kesim ücreti aldı. Hesabım olan diğer bankalarda sadece öğrenci olduğumu belirttiğim zaman dahi hiç bir kesinti yapılmamakta ancak garanti bankasına hesap kesim ücreti kesilmesin diye mecburen iski ve ayedaş olmak üzere 2 faturamı bağlamıştım. ona rağmen hesabımdan hesap kesim ücreti kesildi. benim gibi çoğu tanıdığım mağdur bu konudan , yaptıkları bu olaylar garanti bankası gibi koskoca bir bankaya yakışmamakta. bunun için garanti bankasından şikayetçiyim. bu durumu telafi etmeleri için hesap kesim ücretimin hesabıma geri aktarılmasını talep ediyorum. MELTEM GÜNGÖR (22)

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön