20 Nisan 2015

Garanti Bankası'nın Müşterilerine Bakış Açısı!

Garanti Bankası'ndan aldığım Amex kredi kartı (Müşteri numaram 304841**) limiti 1000 TL dalga geçer gibi ama aidat olarak 390 TL kesmişler. Bu nasıl bir banka yetkililer işlerine gelince yetkili işlerine gelmeyince bilgileri yok ya da sistem öyle sistem şöyle biz yandık kimse yanmasın.

Bende ödemiyorum mahkemeye başvuracağız çocuk oyuncağı gibi 1000 TL limit ama aidat 390 TL bir bankanın para kazanma hırsını görüyor musunuz. Artık Garanti Bankası'nın bankamatiğinin önünden geçerken bile kafamı çevireceğim mümkünse yolumu değiştireceğim.

Gülser 156 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Gülser Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön