21 Nisan 2014

Garanti Bankası'nın Müşteri Hizmetlerinden Bilgi Alamıyorum.

Garanti Bankası müşteri hizmetlerinden bilgi almak amacıyla aradım. 15-20 dk. bekletildikten sonra kartım ile ilgili bir sorun dile getirmek istedim ama müşteri temsilcisi arkadaş ilgilenmedi, diğer arkadaşa aktaracağım diyerek telefonu kapattı.

15-20 dk. bekletiliyor ve sonunda ilgilenmeden kapatılıyor. Daha önce de olmuştu aynı şekilde ilgilenen yok sorun çözmeye bakmıyorlar. Böyle bankacılık olur mu? Sürekli sizi aramaktan ve sonuç alamamaktan bıktım. Bu şekilde devam ederse sorunum çözülmezse kartımı kapatacağım.

Ömercan 129 Okunma

Cevaplar

  • Ömercan25 Nisan 2014

    hiç bir şekilde çözüm saglanmadı

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Nisan 2014

    Müşterimiz Ömercan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön