21 Ekim 2014

Garanti Bankası'nın Limit Arttırım Kriteri Nedir?

2008'den beri müşterisi olduğum ve kredi sicilim son derece düzgün olduğu halde ilki yaklaşık 1 yıl önce, ikincisi de 3 gün önce yaptığım limit arttırım taleplerimin reddedilmesi üzerine alo garantiyi aradım ve bonus kart limitimin en son ne zaman arttırıldığını sorduğumda kart limitimin en son ne zaman arttırıldığı bilgisine bile ulaşamadılar.

Sundukları gerekçe ise diğer bankalara ait kartlarımdan dolayı limit boşluğu olmaması imiş. En kısa sürede bu karta ait borcu kapattıktan sonra çok kıymetli kartlarını kendilerine iade edeceğim. Diğer bankalarla bu konuda bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadığım halde bana bu muameleyi reva gören Garanti Bankası'nı kınıyorum.

İsmail 621 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 27 Ekim 2014

    Ne ciddiyetsiz bir bankasınız ki hem limit arttırmıyor hem de 5 TL limit aşımı oldu. Limit aşım faizi uygulayacağız. 10 TL limit aşımı oldu. Limit aşım faizi uygulayacağız diye durmadan mesaj gönderiyorsunuz.

  • İsmail 21 Ekim 2014

    Bankanızca gönderilen bu cevap mesajı otomatik mi? Otomatik de olsa mutlaka bu mesajı hazırlayan bankanızın bir çalışanıdır. Her kim hazırladı ise (isimden önce sayın ibaresinin kullanılması gerektiği gibi) en basit nezaket kuralından bile haberi olmayan bir kişi olsa gerek!

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ekim 2014

    Müşterimiz İsmail Ufuk A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön