Garanti Bankası'nın Limit Arttırım Kriteri Nedir?

İsmail Ufuk A. |

2008'den beri müşterisi olduğum ve kredi sicilim son derece düzgün olduğu halde ilki yaklaşık 1 yıl önce, ikincisi de 3 gün önce yaptığım limit arttırım taleplerimin reddedilmesi üzerine alo garantiyi aradım ve bonus kart limitimin en son ne zaman arttırıldığını sorduğumda kart limitimin en son ne zaman arttırıldığı bilgisine bile ulaşamadılar.

Sundukları gerekçe ise diğer bankalara ait kartlarımdan dolayı limit boşluğu olmaması imiş. En kısa sürede bu karta ait borcu kapattıktan sonra çok kıymetli kartlarını kendilerine iade edeceğim. Diğer bankalarla bu konuda bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadığım halde bana bu muameleyi reva gören Garanti Bankası'nı kınıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Ufuk A.
  27 Ekim
  20:16

  Ne ciddiyetsiz bir bankasınız ki hem limit arttırmıyor hem de 5 TL limit aşımı oldu. Limit aşım faizi uygulayacağız. 10 TL limit aşımı oldu. Limit aşım faizi uygulayacağız diye durmadan mesaj gönderiyorsunuz.

 • İsmail Ufuk A.
  21 Ekim
  16:08

  Bankanızca gönderilen bu cevap mesajı otomatik mi? Otomatik de olsa mutlaka bu mesajı hazırlayan bankanızın bir çalışanıdır. Her kim hazırladı ise (isimden önce sayın ibaresinin kullanılması gerektiği gibi) en basit nezaket kuralından bile haberi olmayan bir kişi olsa gerek!

 • 21 Ekim
  12:02

  Müşterimiz İsmail Ufuk A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş