Garanti Bankası'nın Kredi Kartı Başvuru Komedyası.

Halil İbrahim G. |

Garanti Bankası'na kredi kartı başvurusu için başvurdum. Geleceği adresi iş yerim olarak şubeye bildirdim. Aradan geçti 20 gün, kredi kartım yok. Kurye şirketini aradım. Şubede kaydımı alan hanım yanlış adres girmiş. Adres düzelmezse kart gelmez dedi. Şubeye söyleyin adresi düzeltsin dedi.

Şubeye gittim adresi güncelledim tamam dediler kurye şirketinde hala adres güncellenmemiş şubeyi tekrar aradım kuryenin adresini biz düzeltemeyiz haklı müşteri hattını arayın dedi. Haklı müşteri hattını aradım. Güvenlik tanımlamanız yapılmamış şubeye gidin tanımlama yapılsın dedi. 25. gündeyiz. Dalga geçiyorlar falan zannediyorum. Herkes birbirine yönlendiriyor, sorun çözme yeteneği sıfır. Gına geldi artık.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil İbrahim G.
  08 Ocak
  17:41

  Garanti Bankası bir gün içinde beni aradı. Çözüm yolunu gösterdi, ben artık uğraşmak istemediğimden ve kızdığımdan şubeye gitmemeye karar verdim yani sorun çözülmedi. Ancak ben şikayetimi ve kızgınlığımı aktarma imkanı buldum. Dinlediler, not aldılar. Yine de hassasiyeti için bankaya teşekkür ederim.

 • 07 Ocak
  14:58

  Müşterimiz Sn. Halil İbrahim G.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş