14 Nisan 2014

Garanti Bankası'nın Kampanya Kodu Hatalı.

Abim 01-06 Nisan 2014 tarihleri arasında Garanti internet şubesine girdiği için kendisine Kliksa'da LG ve Samsung TV'lerde geçerli olan %10'luk indirim kodu müşteri hizmetleri tarafından verildi ama Kliksa'nın sitesine girdiğimde geçersiz kod olduğunu söylüyor. Kliksa konu ile ilgili yardımcı olmuyor ve müşterisini bankaya yönlendirip yalnız bırakıyor.

Banka ile görüştüğümde ise yaklaşık 20 tane farklı müşteri temsilcisi bana sürekli farklı şeyler söyleyip bir birime talep açıyor. Kampanya ise bugün bitiyor ve bana pazartesi aramam gerektiğini söylüyorlar. Garanti Bankası oysa sepetimdeki ürünü almak için bu kampanyayı bekliyordum. Bu şartlarda alamayacağım ve kampanya bugün bitiyor. M.N.2374066.

Murat 137 Okunma

Cevaplar

  • Murat 14 Nisan 2014

    Sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadı, Kliksa müşteri hizmetleri konuyu hallettiler.Garanti Müşteri hizmetlerinden istediğimiz desteği alamadık maalesef.

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Nisan 2014

    Müşterimiz Murat A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön