Garanti Bankası'nın Kampanya Kodu Hatalı.

Murat A. |

Abim 01-06 Nisan 2014 tarihleri arasında Garanti internet şubesine girdiği için kendisine Kliksa'da LG ve Samsung TV'lerde geçerli olan %10'luk indirim kodu müşteri hizmetleri tarafından verildi ama Kliksa'nın sitesine girdiğimde geçersiz kod olduğunu söylüyor. Kliksa konu ile ilgili yardımcı olmuyor ve müşterisini bankaya yönlendirip yalnız bırakıyor.

Banka ile görüştüğümde ise yaklaşık 20 tane farklı müşteri temsilcisi bana sürekli farklı şeyler söyleyip bir birime talep açıyor. Kampanya ise bugün bitiyor ve bana pazartesi aramam gerektiğini söylüyorlar. Garanti Bankası oysa sepetimdeki ürünü almak için bu kampanyayı bekliyordum. Bu şartlarda alamayacağım ve kampanya bugün bitiyor. M.N.2374066.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  14 Nisan
  23:39

  Sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadı, Kliksa müşteri hizmetleri konuyu hallettiler.Garanti Müşteri hizmetlerinden istediğimiz desteği alamadık maalesef.

 • 14 Nisan
  12:34

  Müşterimiz Murat A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş