Garanti Bankası'nın İşe Yaramaz Kuryesi!

Erhan K. |

Kuryenet'le ilgili şikayetimin kopyasını aynen gönderiyorum. Şikayetleri okuduğumda yalnız olmadığımı anladım. İşini bu kadar lakayt yapan bir kurye daha önce görmemiştim. 2440730***50 takip no.lu kuryem 7 gündür elime ulaşmadı. Anlaşılan ulaşamayacakta...

Ev adresi ellerinde olmasına rağmen gelmişler evde bulamamışlar. Ama herhangi bir notta bırakmamış akıllı şahıs. Daha sonra bankadan iş yeri adresine göndermeleri talebinde bulundum. Bankadan gelen bilgi iş yeri adresimde bulunamadığım yönündeydi ki malum 24 saat çalışmıyoruz. Bu firma hangi zihniyetle çalışıyor anlamış değilim. Ama muhatabım Garanti Bankası. Eğer ki daha da bekletecek olurlarsa kredi kartımın iptalini isteyeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan K.
  15 Şubat
  10:23

  Kuryenet sorumsuz iş anlayışına yeni bir örnek daha.
  Bana verilen cevaba karşılık...
  İşyeri adresi bölgesi ile ev adresi bölgesi değişimi aynı şehirde 3 gün sürüyor demek ki...
  Ayrıca ben kendim almaya geleyim dediğimde sistem güvenliği diyorsunuz ama kredi kartını bana değil de başka birine teslim etmeyi biliyorsunuz. Sistem güvenliğinden kastınız yerinizin bulunamaması mı?
  Mükemmelsin Kuryenet...

 • 11 Şubat
  15:20

  Müşterimiz Sn. Erhan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş