Garanti Bankası'nın İlgisizliiği ve Hatalı Müşteri Yaklaşımı!

Melik C. |

Bonus kredi kartı ekstremde bana ait olmayan bir harcama gördüm, üstelik bu harcama bir ATM den yapılan cep telefonu fatura ödemesiydi, telefon numarası açıkça görünüyor yani kimin yaptığını ortaya çıkarmak çok basit. Prosedüre uygun bir biçimde garanti web sayfasında belirtildiği gibi harcama itirazı formu doldurup Garanti Bankası'nın ilgili birimine gönderdim, gelen form alındı teyit e-postasında 3 iş günü içerisinde dönüleceği yazıyordu, 2 ay oldu cevap falan yok, ayrıca bir çok hatırlatma ve sorgu e-postası da gönderdim ama geri dönüş yapan yok ne yazık ki.
Kredi kartımı da iptal ettirdim, iptalin ertesi gününden itibaren defalarca arayıp kartımı yenilemeye çalıştılar. Çok yanlış!

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melik C.
  06 Haziran
  14:56

  2 aydır umursamaz davranan Garanti Bankası buradaki şikayetimi görür görmez arayıp durumu izah etmeye çalıştı, sorunu çözmeye çalışırken bu sefer de geçen sene dilekçeyle bizzat başvurup kapattırdığım vadesiz hesabımın hala kapatılmadığını öğrenerek başka bir sorun daha çıkarttılar bana, şimdi de onla uğraşıyorum, müşteri hizmetlerini aradım ama aktif kartım olmadığı için işlem yapamayacaklarını belirtip bir de fırça attılar, bir kurtulsaydım sizden hayırlısıyla...

 • 05 Haziran
  09:39

  Müşterimiz Sn. Melik C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş