22 Ocak 2014

Garanti Bankası'nın Hizmet Ve Güvenlik Açığı!

Ben prestijli bir iş yerinde hergün kart basan hangi saatte nerede olduğu bilinen bir vatandaşım. Garanti Bankası'nın cepbank ile oluşturduğu hizmetin açığını ile kötü niyetli kişilerin bunu kullanarak benim T.C. ile suç işlenmiş hakkımda 2 adet dava açılmış.

Araştırmam sonucunda bu bankada hesabım kitabım telefon no olmamasına rağmen bu kişilerin
sadece T.C. mi ve kendi telefonunu kullanıp bu hizmetin açığı ile mağdur edip hakkımda ardarda
2 dava açılmıştır!

Olayların ispatı çok basittir. İşlemler farklı illerden Atm'den yapılmıştır. Her kötü niyetli insan herhangi bir T.C. ile bu kadar basit kanunsuzluklar yapabilmesine imkan sağlayan Garanti Bankasından şikayetçiyim!

Birol 390 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Birol Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön