11 Şubat 2014

Garanti Bankası'nın Hizmet Anlayışı!

11.02.2014'te Bursa Doğuşoto'dan satın alacağım yedek parçanın ödemesini yapmak üzere Garanti İnternet Bankacılığına girdim.

Garanti Bankası gibi bir Doğuş Grubu şirketi olan Bursa Doğuşoto'nun yine Garanti Bankasındaki bir hesabına havale yapmak istediğimde 7.43 TL gibi hiç de normal olmayan bir havale ücreti çıkınca, işlemi iptal ederek daha makul ücretli bir havale seçeneği olup olmadığını sormak için Alo Garanti'yi aradığımda paramatikten havale ücretinin 5 TL olduğunu öğrendim.

Bu nasıl bir hizmet anlayışı, nasıl bir mantık ve nasıl bir ücretlendirmedir ki hem internet bankacılığı teşvik edilmeye çalışılmakta hem de paramatiğe göre daha yüksek bir ücret alınmaktadır. Garanti Bankası'nı kınıyorum!

İsmail 129 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 15 Şubat 2014

    garanti bankası hakkında daha önce yazdığım şikayetlerde olduğu gibi yazmış olduğum bu son şikayetle ilgili bu gün garanti bankasından bir müşteri temsilcisi aradı. Müşteri temsilcisine de söylediğim gibi garanti bankasının NALINCININ KESERİ GİBİ SÜREKLİ KENDİNE YONTMASI bu bankanın müşterilerinin sabrını taşırıyor. Müşteri şikayetini iletiyor. garanti bankası müşteri temsilcisi DOSTLAR ALIŞ VERİŞTE GÖRSÜN misali şikayet ileten müşteriyi arıyor. Şikayet ileten her müşteriye İLETTİĞİNİZ ŞİKAYET VE ŞU ANDA YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞME BANKAMIZIN İLGİLİ BİRİMİNCE DEĞERLENDİRİLECEKTİR. Şeklinde klişeleşmiş sözler söylenerek ŞİKAYETE KONU OLAN SORUNA ÇÖZÜM ÜRETİLECEK İZLENİMİ VERİLMEYE ÇALIŞILIYOR. Sonra ne oluyor. SONRASI YOK. GARANTİ BANKASI YİNE KENDİNE YONTMAYA, BİLDİĞİNİ OKUMAYA DEVAM EDİYOR. BU KOMEDİ BÖYLE DEVAM EDİP GİDİYOR. BEN BU ŞİKAYET VE garanti bankası İLE İLGİLİ DAHA ÖNCE YAZMIŞ OLDUĞUM ŞİKAYETLER SONRASINDA BİR ŞEYLERİN DÜZELMESİNİ BEKLEMİYORUM. garanti bankasının BU GÜNE KADAR ŞİKAYETE KONU OLMUŞ HİÇ BİR SORUNU ÇÖZMEK GİBİ BİR NİYETİ OLMADIĞINI BUNDAN SONRA DA ŞİKAYETLERİ AZALTMAK GİBİ BİR YAKLAŞIMI OLMAYACAĞINI ÇOK İYİ BİLİYORUM. garanti bankası İLE İLGİLİ YAZDIĞIM ŞİKAYETLERİ BU BANKAYA MÜŞTERİ OLMAK HATASINA DÜŞMEK ÜZERE OLANLARDAN BİR KİŞİYİ BİLE BU HATAYA DÜŞMEKTEN DÖNDÜREBİLİRSEM KARDIR. Düşüncesi ile yazıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz İsmail Ufuk A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön