Garanti Bankası'nın Hatası Yüzünden Limitimi Artıramıyorum.

Hacı P. |

Garanti Bankası bonus card ve amex kullanıcısıyım. Hatta şimdi de bonus plus ve bjk bonus kartlarım çıkmış. Sosyal hayatım ve iş yaşantımın etkisiyle bana verilen kredi kartı limiti yetersiz geliyor. Hem yapmış olduğum işten, hemde kendime ait iş yerinden aylık kazancım 7.840 tl. Ancak kartımı açmak için görüştüğüm müşteri temsilcisi gelirimi 2840 olarak anlayıp o şekilde onaylamış ve ben 3850 tl olan kart limitimi (374***042 amex kart) arttıramıyorum. SMS' le yaptığım başvurularda 3 iş günü denilip duruyor, ancak bir sonuç alamıyorum. Kart limitimin acilen 10 bin bandına yükseltilmesini istiyorum. Muhatap bulamamaya devam etmem durumunda 4 kartımı da acilen iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hacı P.
  16 Şubat
  13:37

  Hiçbir şekilde tarafıma donus olmamış ve çözüm sunulmaktadır. Bir daha garanti ile çalışmayı düşünmüyorum ve bu sorunları bildirirsen sorunları değerlendiren birimde çalışanlar ne ole meşgul çok merak ediyorum...

 • 12 Şubat
  11:17

  Müşterimiz Hacı P.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş