08 Şubat 2014

Garanti Bankası'nın Haksız Kazancı.

Garanti Bankası'nın bir saçmalığı daha. Geçen sefer kendi hesabımdan benim haberim olmadan kredi kartı borcumu ödemiş. Şimdi de hesap kartımdan hesap işletim ücretim kesilmiş. Neyin karşılığıdır bu? Ne Hizmet ettinizde, neyin parasını kestiniz?

Parayı gişeden yatırmaya kalksam herhangi bir ekstra para istemiyorsunuz. Hesap kartıma para yatırıyorum benden habersiz neden bu para çekiliyor ? Biz bu parayı keyfimize koymuyoruz oraya bu para benim yastık altı paramdır. Benden onay yada izin almadan hangi hakla, hangi hukukla, hangi mantıkla benim hesabımdan para çekiliyor? Telefon açtığımda ise yapılan açıklama, yapılan işlemden çok daha saçma. Bu para yılda iki kere çekilirmiş.

Barış 76 Okunma

Cevaplar

  • Barış13 Şubat 2014

    12.02.2014 tarihinde Garanti bankası müşteri hizmetleri beni aradı. Sorunumu dile getirdim. Kendi hesabımdan benden habersiz otomatik olarak, kendi kredi kartı borcumun yada herhangi bir şekilde yine benden habersiz bir para çekilmesi olmayacağını dile getirdi. Fakat aynı günün akşamında yine benden habersin kendi hesap kartımdan para çekilip kredi kartıma yatırılmış...!!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimiz Barış Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön