Garanti Bankası'nın Güvensiz ATM'si!

Nazlı A. |

12 Aralık cuma günü Garanti Bankası ATM'sinden hesabımda ne kadar para var diye bakmaya gittim dekont istedim parayı çekmedim. Garanti Bankası parayı almadığım halde çekildi gösteriyor şikayetçi oldum para içeriden alınmamış başka biri almış diyorlar! Güvenlik kameralarına bakılsın diyoruz onu da yapmıyorlar. Garanti Bankasından şikayetçiyim! Nereye şikayet etmem gerekiyorsa onu yaparım!

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM Güvenlik Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazlı A.
  16 Nisan
  12:53

  Garanti Bankası da halen geri dönüş yapmadı ama yasal olarak geri dönüş yapacaklardır nasıl olsa bu arada teşekkürler şikayet var sizin sayenizde sesimizi duyurabiliyoruz. 

 • Nazlı A.
  15 Ocak
  11:34

  Garanti Bankası hiçbir çözüm sunmadı tüketici hakem heyetine gittim artık oradan takip edeceğim

 • Nazlı A.
  02 Ocak
  14:31

  Cevap hizli cozum yok ne yazik ki

 • Nazlı A.
  25 Aralık
  18:23

  Garanti Bankası güvenlik kamerası görüntüleri yk diyip bizi başından atıyor paramız ortada kayboldu tüketici hakklarına şikayette bulunacağım kendileri 1 kuruşlarından vazgeçmez bizim para ortada yk

 • 15 Aralık
  15:33

  Müşterimiz Sn. Nazlı A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş