28 Ocak 2015

Garanti Bankası'nın Gözünde Müşteri Değeri Sıfır!

Yeni ev değiştirdim ve paralelinde otomatik fatura ödeme talimatlarımı da yeni eve göre uyarlamam gerekti. Ancak Garanti Bankası'nın İnternet Bankacılığında arayüzü çalışmıyordu ve eski kayıtları silemedim. Olabilir bir aksaklıktır dedim ve bankayı aradım, şikayetimi bildirdim.

Sonra 5 kez daha aradım, kayıtlar tutuldu ancak dönüş bile yapılmadı. Her aradığımda bana herhangi bir şikayet kaydımın oluşturulmadı bildirildi. Telefon bankacılığı ile iptal etmeye çalıştım, kendileri de iptal edemedi.

Ben bu hafta eski evime taşınan arkadaşın faturalarını ödeyeceğim. O kişiden paramı alabilir miyim bilmiyorum. Garanti Bankası'nın müşteriye verdiği değer. Bir daha ki ay ne yapacağız bakalım...

Fatih 1.644 Okunma

Cevaplar

  • Fatih11 Şubat 2015

    Aradan zaman geçmesine rağmen sorun kısmi olarak çözüldü. 2 aydır internet sayfamdaki otomatik ödeme talimat noktası hala çalışmamaktadır.

  • Fatih29 Ocak 2015

    Sayın Yetkili, telefonum 24 saat açık ve yoğun bir telefon trafiğim yok. İstenildiği zaman ulaşılabilir durumdayım, herhangi bir cevapsız arama gelmedi. Sizdeki telefonum yanlış olabilir mi? Bana ulaşmaktan önce sorun çözüldü mü?

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Fatih M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön