Garanti Bankası'nın Gerçek Yüzü!

Ahmet C. |

15.05.2014 tarihinde işten çıkarıldık ve Garanti Hayat Emeklilik işsizlik sigortamdan yararlanmak istedim. Bana bu parayı vermemek için çok uzun yol kat ettiler. 2 ay sonunda Garanti Emeklilik Hayat Sigortası şirketi 1 aylık ödemede bulundu fakat bu sefer benim 8 senedir kullanmış olduğum Garanti Bankası'na ait olan kredi kartımın limitini çok fazla düşürmüşler.

Bankayı arıyorum yeni yasa politikası deyip düşürüldüğünü söylüyor asılsız, ben ne zaman işsiz kaldım bunlar da hemen limit düşürdüler! 8 senedir hep erken borcunu öderim kredi kartımın hemde fazla fazla öderim borcumu ama buraya kadar. Eğer bu mağduriyetim giderilmez ise önce hakem heyetine sonra yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Sigorta İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet C.
  24 Ağustos
  15:34

  talep hakkında yardımcı olunmadı mağduriyetim devam ediyor garanti bankası ve garanti hayat emekliliğinin gerçek yüzünü görsün herkes

 • 14 Ağustos
  09:48

  Müşterimiz Ahmet C.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş