23 Ocak 2014

Garanti Bankası'nın Durmak Bilmeyen Kesintileri.

Yıllardır Garanti Bankası'nın müşterisiyim. Artık bıktım, illallah geldi. Hesabıma 1 tl yatırmaya korkar oldum. Ne zaman para yatırsam kredi sigorta kesintileri, 1.2.3.4.5.6.yarıyıl hesap işletim ücret kesintileri durmaksızın kesiliyor. Daha dün 80 tl bilmediğim bir sigorta bedeli ödedim sabah yine 50 tl'den fazla bilmem kaçıncı yıl hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan para kesilmiş.

Toplam 3 adet kredi kullandım. 2011-12 yıllarında krediyi alırken zaten ücretler düşülerek aldım, sonrasında geçen senelerde ödedim ama hala kesiliyor. Ne zaman hesapta para bekletsem sabah kalktığımda bir şekilde kesiliyor. Haksız kesilen tüm ücretlerin iadesini istiyorum, aksi taktirde aihm başvuracağım. evet.

Engin 43 Okunma

Cevaplar

  • Engin 27 Ocak 2014

    İletişime geçmiş değiller, geçeceklerinide hiç sanmıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Engin T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön