Garanti Bankası'nın Çağrı Merkezinde İşlem Yapmak Çok Zor.

Fatih A. |

Çağrı merkezini aradım daha önceden hesabım vardı kapattım, şimdi çalıştığım yer maaşımızı Garanti Bankası'ndan veriyor. Daha önceden kullanmakta olduğum internet bankacılığına yeni açılan hesabımı ekletmek için aradım yok müşteri numaranı gir , yok telefon numaranı gir , yok onu gir , yok kart numaranı gir 25 dakika telefonda bekledim. Bir türlü işlemi mi gerçekleştiremedim. sırf Fenerbahçe'ye verdiği destek için bonus kart aldım, onuda iptal ettireceğim. Bunlar işini yaptırana kadar ama çok yakın zamanda bana işleri düşecek, o zaman ben onlara aynısını yapacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  09:56

  Müşterimiz Sn. Fatih A.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş