04 Şubat 2014

Garanti Bankası'nın Bonus Puan Yanıltmacası!

Garanti Bankası Extra Genç Bonus kredi kartımı kapattırmak istedim, talimat verdim kapatıldı dendi. 1 hafta sonra tekrar açtırmak için 1 yıl kartımı kapattırmamak koşulu ile 59 TL'lik bonus yükleme teklifi yapıldı kabul ettim. Konuşmadan 3 gün sonraki cuma günü yüklenmiş olur dendi.

Mağazada alışveriş yaparken rezil oldum. Tekrar kapattırmak istedim yine aynı teklif sunuldu, bu sefer aynı yanıltmacayı yapmayın dedim kabul ettim. Konuşmanın üstünden 1 ay geçti konuşma kaydı duruyor ve hala yüklenmedi. İnsanları ne güzel yanıltıyorlar!

Buğra 234 Okunma

Cevaplar

  • Buğra 10 Şubat 2014

    Banka ile görüşmemin üstünden 1 ay geçti, dönüş yapılacaktır diye buraya firmanın cevabından 6 gün geçti kimseden ses seda yok. 3 gün içerisinde çözüm bulunmaz ise kredi kartını kapattıracağımı buradan bildirmek isterim. Kapattırdığıma dair ve bana 1 ay içerisinde puanlarımın yükleneceğini söyledikleri ses kayıtlarını buraya yükleyip, yasal haklarım çerçevesinde hakkımı arayacağım.

  • Buğra 07 Şubat 2014

    Hala dönüş yapılmadı !

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Buğra Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön