28 Ocak 2014

Garanti Bankası'nın Bankamatiği Param Yuttu.

23.01.2014 tarihinde Garanti Bankası Yenibosna Airport avm paramatik'ten 750 usd yatırmak istedim ama atm paramı ilk önce 600 usd saydı ve geri verdiği 100 usd tekrar geri koyunca paranız alıkonulmuştur diye uyarı verdi. Hemen müşteri hizmetlerini aradım, tutanak tuttuklarını ve paramın 3-4 iş günü içerisinde hesabıma geçeceğini söylediler.

Bugün bu para 650 usd olarak hesabıma geçti. 100 usd gibi miktarı hesabıma geçirmediler. Bu konu ile ilgili haklı müşteri hattına da bilgi geçtim ama oradan da dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda beni oradan oraya yönlendirip daha sonra ana menüye çıkardılar. En kısa sürede gerekli işlemin yapılıp paranın hesabıma iadesini talep ediyorum.

Mehmet 111 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet29 Ocak 2014

    Sorun bugün itibari ile çözülmüş, kalan miktar hesabıma iade edilmiştir. Lakin bu durumda bana ders oldu. Paranın ATM tarafından tanınamama ihtimali yüzünden bir daha ATM den USD yatırma işlemi yapmayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Mehmet İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön