22 Mayıs 2014

Garanti Bankası'nın ATM'sine Param Sıkıştı.

06.05.14 günü Hisarönü, Fethiye, Muğla Kavşakta bulunan Garanti Bankası Atm'de para sıkışması sonucu Euro yatırmaya çalışırken atm parayı geri vermediği gibi herhangi bir dekontta alamadım. Alo Garanti Bankası'nı aradım bana 7 iş günü içerisinde döneceklerini söylediler. 16 gün geçti arayan yok.

Bugün müşteri hizmetlerinden 45 gün içerisinde cevap alacaksınız diyorlar. Sıkışan para benim için önemli bir miktar ve ihtiyacım var. Kredi kart ücretlerimi yatırmazsam hemen faiz yazıyorlar ama sıkışan paramın iadesi ile ilgili cevap 45 gün sonra gelecekmiş. Bu konudan şikayetçiyim.

Özgen 513 Okunma

Cevaplar

  • Özgen 26 Mayıs 2014

    Müşteri temsilcisi olduğunu söyleyen bir bayan arayıp Tc kimlik numaramı, anne kızlık soyadını, doğum tarihimi sordu , telefonda güvenlik açısından bu bilgileri veremeyeceğimi belirttim. Bana cevap verilmesi gereken konunun sıkışan paramın ne zaman geri ödeneceğidir. Fakat müşteri temsilcisi kişisel bilgilerimi vermezsem yardımcı olamayacağını söyleyip telefonu kapattı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimiz Özgen U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön