Garanti Bankası'nın Aldığı Ücretler ve Yanlış Beyanda Bulunan Memuru!

Tufan P. |

İstanbul Soğanlık şubenizden 4.000TL kredi kullandım. Elime geçen para 3.660TL oldu .Buna ek olarak 2. bireysel sigorta poliçesi kesilmiş onun içinde ekstradan hesabımdaki otomatik ödemeler için ayırdığım paradan tahsil etmişler. Garanti Bankası Maslak şubenizde sigortayı ilk yıl için iptal ettirdim. Bu yıl için yine geldi. Bu sigortanın komple iptalini istiyorum.

S bonus kartta kampanya var dedi memur, aidatı yok 59 TL de hesabımdan çekilmiş bu kart için. Soğanlık şube bana ters yerde kaldığı için gidemiyorum yüz yüze görüşemedim. Banka memurundan eksik ve yanıltıcı bilgiler verdiği için şikayetçiyim.

Maddi ve manevi olarak çok ciddi uğraştırdınız beni. Bu yanlış yapılan işlemlerin düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

İşlem Ücretleri Sigorta İşlemleri Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tufan P.
  16 Ocak
  13:54

  Çözüm sunumu beklenmekte.

 • Tufan P.
  14 Ocak
  18:20

  Çözüm sağlayacak bir yetkilinin aramasını rica ederim.

 • Tufan P.
  13 Ocak
  13:49

  Bugün itibari ile henüz tarafıma dönüş sağlanmamıştır.

 • 09 Ocak
  13:59

  Müşterimiz Sn. Tufan P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş