Garanti Bankası'ndan Yıllık Ücretin İadesini İstiyorum.

Hatice Ş. |

2008 yılından beri 17****08 müşteri no'lu Garanti Bankası müşterinizim. Mart 2014 ekstreme 69 TL üyelik bedeli yansıtılmıştır. Yıllık üyelik bedeli ücretinin iadesi ile ilgili Yargıtay 13. hukuk dairesinin kararı ile Hakem Heyetleri ve Tüketici Mahkemesi kararlarının ücretin iadesi yönünde olduğunu hatırlatarak, yıllık hesap işletim ücretinin 4077 Sayılı Tüketicinin Korunmasına dair kanunun 6. maddesine ve 5464 Sayılı Banka ve Kredi Kartları kanunun 24. Maddesine aykırı olduğundan ekstreme yansıyan yıllık üyelik bedeli ücreti tutarının tarafıma iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice Ş.
  14 Mart
  07:20

  Şikayetimin üzerinden yaklaşık 10 gün geçmesine rağmen Garanti Bankası tarafından bir dönüş olmamıştır. Sanırım banka müşterilerine değer vermiyor.

 • Hatice Ş.
  11 Mart
  11:56

  Garanti Bankası tarafından bir dönüş olmamıştır.

 • 05 Mart
  14:43

  Müşterimiz Hatice Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş