23 Ocak 2014

Garanti Bankası'ndan Yaptığı Kesintilerin İadesini İstiyorum.

Garanti Bankası'ndan yıllardır çalışmamıza rağmen kredi kartı aidat ve bir takım kesintileri yıllardır hesabımdan çekiyorlardı. Bunların tarafıma iade edilmesini istiyorum. Ben ne zorluklarla kazanmaya çalışırken bunlar çok kolay bir şekilde hesabımdan alıyorlar bu paraları.

Geçmiş dönemlerdeki kredi kartı hesap ekstrelerinide istediğim halde göndermediler. Tahsil edilmiş olan tüm haksız kazançların tarafıma geri iade edilmesini istiyorum. Aksi halde tüketici hakem heyeti aracılığıyla garanti bankasını mahkemeye vereceğim.

Başak 36 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Başak Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön