Garanti Bankası'ndan Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum.

Şener H. |

3 yıl süre zarfında Maaş müşterisi iken money bonus kartlarına yıllık üyelik aidatı yansımadı. Bir buçuk ay öncesinde kurumumuz başka bir bankayla maaş hususunda anlaştı. 17.10.2014 tarihinde bankada kayıtlı telefonuma, değerli müşterimiz kart aidatı havale EFT ve benzeri işlerden muafsınız. Şeklinde mesaj geldi.

Bunun üzerine adıma kayıtlı Garanti Bankası hesabımı ve kartlarımı kapatmadım. Fakat Kasım 2014 hesap özetinde adıma kayıtlı money bonus karta 79 TL yıllık üyelik aidatı geldi. Bankanın 444 numarasını aradım geçmiş olsun sizi kandırdık bunu ödeyeceksiniz. Tüketici hakları mahkeme kararı hak getire. Haksız yere alınan 79 TL üyelik aidatını geri ödenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şener H.
  24 Kasım
  12:42

  hemen geri dönüş yapıldı. 79 tl üyelik aidatına karşılık 55 bonus puan verdiler. başka bir şey yapamayacaklarını belirtiler. şimdilik geçici çözüm olarak kabul ettim.

 • Şener H.
  24 Kasım
  12:40

  kısmen çözüm oldu.

 • 21 Kasım
  09:15

  Müşterimiz Sn. Şener H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş