21 Şubat 2014

Garanti Bankası'ndan Kurtulamıyorum!

Eşim ve ben kart aidatlarına itiraz ettik. Devam eden taksitlerin toplamı 2500 TL idi. Telefondaki bayan haddini aşarak borcu ödeyebiliyorsanız kapatın kartınızı dedi. Ödeyecek gücüm olmasaydı bile müşteri ile bu şekilde konuşmasına şaşırdım. Kartlarımızı kapattık.

Konut kredisini de Garanti Bankası'ndan kullanmıştım. Bilgim dışında bir avans hesabı açılarak, bazı sigorta ücretleri hesaptan çekilmiş. Her ay elden kredi ödemesi yapılmasına rağmen belirtilmemiş. Hukuki işlem yapılacağı aşamada iletilmiştir.

Bir yıl önce bankadaki krediyi kapatmış olmama rağmen avans hesapta borcum olduğu söylendi. İstedikleri gibi eksi bakiye olacak şekilde borç yapabilirler mi, bu işlemi bana bildirmek zorunda değiller mi?

Berna 184 Okunma

Cevaplar

 • Berna25 Şubat 2014

  Bankadan cevap geldi, istemişsinizdir de açmışızdır hesabı :)

 • Berna25 Şubat 2014

  Şikayetimde sorunum gayet açık, bilgim dışında avans hesap açılarak, eksi bakiyeye düşürülmüş. Cevap avans hesabı istemişsinizdir de açmışızdır. Çok tatmin oldum teşekkürler.

 • Berna25 Şubat 2014

  Şu ana kadar bankadan çözüm için tarafıma herhangi bir bilgi verilmemiştir.

 • Garanti Bankası Temsilcisi21 Şubat 2014

  Müşterimiz Berna A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön