29 Ağustos 2013

Garanti Bankası'ndan Kredi Kartımın İptalini İstiyorum!

Garanti Bankası'nın 8624** nolu üyesiyim. Temmuz ayında Flexi kartıma yıllık ücret istemişler ve ödetip. kartımın iptali için yaklaşık 1 saatten fazla müşteri hizmetleriyle uğraştım. Sonra beni aradılar kesinlikle iptal edilmesini istedim.

Telefonları zaten insanı çileden çıkaracak gibi kart iptalini yapmak istemedikleri için insanı bıktırma politikasındalar galiba fakat kart aidatı 45 TL yine bu ayda hesaba işlenmiş ve kartım iptal olmamış.

Her ay benden 45 TL üyelik aidatı mı kesecekler? Bu şikayeti tüketici mahkemesine de götüreceğim. Onların bir kartını daha kullanıyordum 2. karta ihtiyacım yok diye ben iptal ettirmek istiyordum. Şimdi ötekini de iptal ettireceğim.

Aydın 74 Okunma

Cevaplar

  • Aydın 02 Eylül 2013

    beni aradılar. kartımı iptal ettiler. iptal ettirdiğim kartıma ait ödediğim aidatı aktif kartıma ödeme olarak işleyeceklerini söylediler ama bu işlemi yapmadılar. yapmadıkları için şikayetimi henüz geri almıyorum. şuan dönem içi işlemlerime baktım ve bu tutarı göremedim. gördüğüm an şikayetimi geri alabilirim. Türkiye Bankalar Birliğine kadar bu işin gitmesini istemiyorum. İlgilelerin ilgilenmesini bekliyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn. Gülsüm A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön