Garanti Bankası'ndan Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli İadesini İstiyorum.

İsmail A. |

Uzun zamandır Garanti Bankası'nın kartlarını kullanmaktayım her yıl artan oranlarda Yıllık Üyelik Bedeli kesintisi yapılıyor. Son 2 yıldır kesilen miktar kadar bonus vererek beni ikna etmişlerdi çünkü ilişiğimi tamamen kesmeyi kafama koymuştum banka ile.

Bu yıl 69 lira keserek 40 lira bonus yüklemesi yapabileceklerini (düzenli bir müşteri olduğum için) söylediler. Garanti Bankası ile çalışmaktan memnundum hatta emeklilik hesabım bile bu bankada.

Bu kesilen 69 liralık Yıllık Üyelik Bedelinin iadesini istiyorum. Edilmezsede benim için çok yeterli ve geçerli bir sebep olur artık hesabım için.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail A.
  21 Ekim
  11:01

  1 kez müşteri temsilcisi aradı o kişide elindeki imkanlar dahilinde anlattı durumu.Ama bankanın genel olarak çözümü yok maalesef.Bu bankayla ilgili düşüncelerim iyice zayıfladı artık.Teşekkürler sikayetvar.

 • 16 Ekim
  13:29

  Müşterimiz İsmail A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş