Garanti Bankası'ndan Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Şener R. |

Eğer kontrol edilirse ödemelerimi zamanında ve düzenli olarak yapıyorum. Garanti Bankası'nın hesabımdan almış olduğu kredi kartı yıllık ücretinin iadesini talep ediyorum. Buna rağmen bizim gibi düzenli ödeme yapan müşterilerini gözden çıkarmışsa bankanız yapacak bir şey yok.

En fazla birkaç saatte bütün hesaplarımı başka aidatı olmayan bankalara aktara bilirim. Çokta zor değil. Siz bizi düşümüyorsanız kusura bakmayın ama ben sizi hiç düşünmüyorum. Son cevabınızı bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şener R.
  18 Aralık
  16:23

  garanti bankası çalışanları 1 sene boyunca kredi kartını kapatmamam koşuluyla 60 tl bonus yükleyebileceğini söyledi gerek yok böyle dalaverelere kart ödemesini almayacaksınız olup bitecek hesabımı kapatıyorum bu bankadan ve elimden geldiği kadar çok kişiyide ikna edebilirim bu bankadan ayrılmaları için hadiiiiii hayırlı işler sizlere

 • 13 Aralık
  09:52

  Müşterimiz Sn. Şener R. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş