01 Şubat 2014

Garanti Bankası'ndan Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum

Garanti Bankasından bir kredi kartı, bir ek kart, maaş hesabı, araç kredisi ve farklı hesaplarım var. Tüm otomatik ödemelerim bankanız üzerinden gerçekleşiyor. Tüm bunlara rağmen ısrarla kredi kartı ücreti kesiliyor.

Müşteri temsilciniz ise kesilen ücretin altında bonus öneriyor. Kesilen ücretlerin geriye dönük olarak tamamının iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüm hesaplarımı kapatacağım. Bir sonraki görüşmemizde ücret iadesini bildirmek ya da hesaplarımı kapatmak için ödemem gereken borçlarımı bildirmek için arayın.

Nerrin 56 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz Nerrin E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön