31 Ocak 2014

Garanti Bankası'ndan Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum

Yıllardır Garanti Bankası Bonus kart kullanıcısıyım. Kredi kartı ekstremi kontrol ederken 69 TL gibi bir meblağın yıllık üyelik ücreti altında kart ekstreme yansıtıldığını gördüm. Tarafıma bilgilendirme dahi yapılmadan hesabımdan kesilen bu meblağın acilen kredi kartıma iadesini talep ediyorum.

İpek 59 Okunma

Cevaplar

  • İpek 06 Şubat 2014

    Tarafıma sadece diğer ürünleri de kullanıyor olsaydım bu ücretin kesilmeyeceği bilgisi dönülmüştür. Bunca zamandır kullandığım ve heryerde Garanti Bonus almalısınız diye övdüğüm bankacılığınız bu kadarmış demek. Karta olan borcumu kapatıp başka kredi kartlarımı kullanmaya devam edeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz İpek Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön