11 Şubat 2014

Garanti Bankası'ndan Kart Ücretinin İadesini İstiyorum.

4043 **** **** 9030 no'lu Garanti Bankası kart müşterinizim 02/2014 tarihinde 69 TL üyelik ücreti kesilmiştir.''5464 Sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu’nun sözleşme ve genel işlem şartlarını düzenleyen 24/4 maddesinde “kart hamilinin yaptığı işlemler nedeni ile sözleşmede yer almayan faiz, komisyon veya masraf gibi adlar altında hiçbir şekilde ve surette ödeme talep edilemez ve kart hamilinin hesabından kesinti yapılamaz. Sözleşmede kart çıkaran kuruluş lehine tek taraflı haksız şartlar sağlayan hükümlere yer verilemez'' İlgili kanun çerçevesinde kesilen ücretin Garanti Bankası'ndan tarafıma iade edilmesini rica ederim.

Yasin 68 Okunma

Cevaplar

  • Yasin18 Şubat 2014

    herhangi bir dönüş olmadı ne zaman çözüm üretilecek acaba ?

  • Yasin13 Şubat 2014

    Merhaba, henüz herhangi bir dönüş yapılmadı, ilgili Banka tarafından. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede 40 tl bonus yükleme teklifi sunuldu fakat kabul etmedim. Onun da kullanma süresi 1 ay. Geri dönüşerinizi rica ederim. teşekkürler. iyi çalışmalar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Yasin Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön