Garanti Bankası'ndan Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Adem B. |

Bonus Plus, Bonus Platinum, Bonus Amex. Platinum ve Amex kartlarım American Express. Amex kartım geldiğinde neden tekrar American Express kartı gönderdiniz dedim platinum kartının yerine Amex kartını gönderdiklerini ama platinum kartımı son kullanma tarihine kadar kullanabileceğimi söylediler.

Bende beklettim kullanmıyordum iki kartım birbirine benzediği için yanlışlıkla bir kere kullandım hemen 75 TL aidatı yansıttılar. Aradım o oraya, o oraya bağladı ama sonuç yok. Kartlarımın iptalini istedim beni aradılar aidat yansıyan kartım hemen kapatılmış. Konuşmalar sonunda aidatın iptal olduğunu anladım ve beni ikna edip diğer kartlarımı aktif hale getirdiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  09:58

  Müşterimiz Sn. Adem B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş