03 Şubat 2014

Garanti Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum

Şuan aktif olarak Kocaeli ilinde Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı olarak Futbol Hakemliği yapmaktayım. Maç ücretleri Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Garanti Bankasıyla anlaşmalı olarak Maaş hesaplarımıza yatmaktadır.

Fakat anlaşma gereği Hesap işletim ücretinin kesilmemesi gerekmektedir. 15/01/2014 tarihinde 1101-6***** Körfez TR98 *****76 Iban No'lu Müşteri hesap No 578**** bu hesaptan defalarca hesap işletim ücreti kesildi.

Bu konuyu Banka ile yüz yüze defalarca görüştüm her defasında kesilen haksız hesap işletim ücretlerini tekrar iade edecekleri bilgisini verdiler. Fakat tekrar kesinti oldu iadesini istiyorum.

Recep 44 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Recep D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön