Özgül Ö. Teşekkür Mesajı

Garanti Bankası tarafından hesap işletim ücreti iadesi yapılmıştır. Müşteri hizmetlerindeki bayanın duyarlılığından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Garanti Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Özgül Ö. |

2013 yılında 2 adet otomatik ödeme talimatım olduğu halde 58 TL. banka hesabımdan kesilmiştir. TTNET ve Türk Telekom'a ait faturalar Garanti'de otomatik ödemede iken 2013/11 ayında TTNET faturasını Ziraat Bankası ödeme talimatına verdim. İptal ettiğim gün onun yerine Garanti Bankası'na ise Turkcell hattını otomatik ödemeye verdim.

Müşteri temsilcileri düzenli ödeme yapmadığımı beyan edip 58 TL. kesildiğini söylüyor. Sonuçta her ay 2 fatura hesabımdan ödenmiş ha TTNET ha Turkcell. Düzenli ödeme yapmadığımı beyan ederek yolsuz tahsilat yapıyorsunuz. İlk yapacağım iş kredi kartımın iptali olacaktır. Bu banka müşteri kaybetmeye mahkum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgül Ö.
  11 Ocak
  00:40

  Garanti Bankası tarafından hesap işletim ücreti iadesi yapılmıştır. Müşteri hizmetlerindeki bayanın duyarlılığından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

 • 09 Ocak
  10:22

  Müşterimiz Sn. Özgül Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş