29 Ağustos 2013

Garanti Bankası'ndan Dosya Masrafını İstiyorum!

Garanti Bankası 'nın 10**01 no'lu müşterisiyim. 2013 yılının nisan ayında kullanmış olduğum kredi işleminde dosya masraf ödemiştim. Ancak, tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararlarıyla da “Kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir. Geriye dönük olarak benden kesilen kredi masrafı ücretlerinin toplam miktarının yasal faizi ile birlikte tarafıma iadesini istiyorum.

Aksi taktirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için, her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini kurumunuzdan tahsil etmek üzere, yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Erhat 64 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn. Erhat K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön