Garanti Bankası'ndan Denizbank'a Yaptığım EFT Kayboldu.

Dursun G. |

09.01.2015 tarihinde 0507 98*** no.lu Denizbank fastPay hesabıma Garanti Bankası internet şubesi kanalı ile 240 liralık EFT işlemi gerçekleştirdim ancak bu tutar Denizbank fastPay hesabıma yansımadı. Garanti Bankası'na tutarın yansımadığını beyan ettim ve EFT'nin iptal edilmesini istedim ancak aradan geçen süre zarfından iki bankadan'da olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş olmadı ve benim param iki banka arasında kayboldu iki bankanın müşteri hizmetleri de bana herhangi bir çözüm üretmedi. Gerekenin acilen yapılarak 240 liramın hesabıma iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dursun G.
  20 Ocak
  11:21

  Bu hafta içerisinde bana herhangi bir geri dönüş sağlanmaz ise ilgili hakem heyetine başvuruda bulunacağımı bilgilerinize sunarım...

 • 16 Ocak
  11:22

  Müşterimiz Sn. Dursun G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş