25 Nisan 2014

Garanti Bankası'ndan 5 Ay Arayla 2 Kez Kart Ücreti Alındı.

Garanti Bonus kartımı kart ücreti kesilmesine tepki olarak iptal ettirdim. 2 ay sonra Garanti Bankası, kartımı kullanıma açtırmam halinde kesilen kart ücretinin kartıma bonus olarak yüklenmesi teklifini sundu teklifi kabul ettim ve bir kez daha Garanti Bankası'na güvenmiş olmamın cezası hemen geldi.

İlk ekstremde kartıma 80 TL bonus yüklendiği ve aynı ekstrede 90 TL kart ücretinin bir kez daha kartımdan kesildiğini gördüm. Haklı Müşteri hattını arayarak 2 kez kart ücreti alınmasına itirazda bulundum. Cevap yine haklı banka oldu. 2014 yılında başka kart ücreti alınmadığı, işlemin olağan olduğu söylendi. Kartı kullanıma açtırana kadar dökülen diller, sözler anında unutuldu.

Arman 161 Okunma

Cevaplar

  • Arman 09 Mayıs 2014

    İletişime geçen yok. Yardımcı olan yok. Olan tek şey ilgisizlik, olan tek şey bankacılık adı altında haksız yere para alınması.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Nisan 2014

    Müşterimiz Arman S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön