Garanti Bankası'na Yapılan EFT Yok Oldu!

Osman Y. |

Yaklaşık 1 ay olacak neredeyse yurtdışından hesabıma para transferi yapıldı 250 euro. Fakat param ortalıkta yok. Gönderen kişiyede geri dönmedi. Bununla ilgili ne yapmamızı önerirsiniz. diyeceksiniz ki gönderen kişi gönderdiği bankayla görüşsün, oradaki bankacıda aynı işlemi bize söylüyor.

Yani iki arada bir derede kaldık. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Müşteri temsilcilerinizle görüştüm defalarca hep aynı şeyleri tekrarladılar. Ben bir cevap almak istiyorum param nerede ? Niçin aydınlatmıyor sunuz bizi ? Bu mudur müşteri memnuniyeti? Banka adınızın hakkını verin garanti diye sırtımızı yasladık böylesine ufak bir problemi niye çözüme kavuşturamadınız saygıdeğer Garanti Bankası çalışanları.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  15:54

  Müşterimiz Sn. Osman Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş