Garanti Bankası'na Yakışmayan Personel Davranışı!

Selin Karaman C. |

Bugün tahmini saat 2.00'de Muğla Bodrum Turgutreis şubeniz 1064 olması lazım anayoldaki şubenize geldik. Annem 7 aylık bebeğimle 2 saat oldu bekledik şubenin içi buz gibiydi, bebeğim üşüdü durumu temsilciniz S. hanıma anlattım sadece kredi onaylıyor mu bakar mısınız ona göre işlem yaptırmayacağım, aradan 2 dakika bakar mısınız dedim, 5 dakikalık iş yani ekranı kapalıymış, başka müşteri varmış bakmadı sonraki sıra bizde olmasına rağmen başka bir beyefendiyi aldı sonra 1 saat daha bekledik en sonunda ısrarımıza rağmen tenezzül edip çalışıyor musunuz dedi hayır dedik emeklimi dedi hayır dedik böyle vermez zaten dedi bizim 4 saatimizi çaldı bize bunu 5 dakikalığına bakıp söyleyebilirdi, dolmuşlarda bile çocuklu bayana verilen iltimasın 3'te 1'ini göstermedi. Eğer tarafıma bir dönüş yapılmaz ise sırf bu yüzden bütün kartlarımı hesaplarımı aileminkiler de dahil iptal ettireceğim ve her yere başvuracağım!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  09:55

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş