30 Ocak 2014

Garanti Bankası'na Ulaşamıyorum.

Verilen 4 telefonunda hiçbiri cevap vermiyor, günlerdir ulaşmaya çalışıyorum imkansız Garanti Bankası'na!

Özgür 57 Okunma

Cevaplar

 • Özgür04 Şubat 2014

  Dün haklı müşteri hattından arandım, şikeyetimin kaydedileceği ve iletileceği söylendi yani çözümsüz kısır bir konuşma oldu hukuk departmanına da ulaşamadım bilginiz olsun küçük görmeyin sakın Finansbank ile çalışın çok samimi söylüyorum hizmette kesinlikle çözüm odaklı çalışıyorlar çok memnunum bundan sonra yine Finansbank' a devam.

 • Özgür04 Şubat 2014

  Garanti bankası ile ilişkimi ömür boyu kapattım hoş bana ihtiyaçları mı var hayır ama damlaya damlaya da göl olur devam etsinler böyle ;)

 • Özgür31 Ocak 2014

  Bugün 3. gün hala ulaşamıyorum.

 • Özgür30 Ocak 2014

  0850 ile başlayan haklı müşteri hizmetlerini arıyorum 10dakika oldu hala cevap veren yok telefon kulağıma yapıştı bilginize buradan da ulaşamıyorsunuz.

 • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimiz Özgür Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön