Garanti Bankası'na Para Yetiştirelim Diye Akşama Kadar Çalışıyoruz!

Barış S. |

8015 No'lu kartımdan 68 tl kart bedeli kesilmiş ve iadesini yapmazlarsa avukatımla diyolağa geçeceklerini bildirmekle başlamak istiyorum. Her sene aynı şeyi yaşamaktan yoruldum. Kart ücreti alınmayacak demelerine rağmen kart ücreti ve hesap işletim ücreti kesiyorlar. Küçükyalı şubedeki vadesiz hesabıma da 56 tl yıllık hesap işletim ücreti yansıtmışlar. Bu durumun acil düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış S.
  02 Ağustos
  00:45

  hesabıma geri yatırılan herhangi bir ücret olmadı gerekli işlemler için hala garanti bankası yetkililerinin bana telefon yolu ile ulaşmalarını beklemekteyim.

 • Barış S.
  25 Temmuz
  09:20

  Şikayetim halen çözülmedi aldıkları paranın normal ve haklı bir kazanç olduğunu ifade eden bir yazı yazıp göndermişler kartıma kesilen paranın iadesi yapılmadı.

 • 11 Şubat
  14:01

  Müşterimiz Barış Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş