30 Ocak 2014

Garanti Bankası'na Emekli Maaşını Taşıyana Bonus Yanıltmacası!

Emekli maaşımı 21.11.2012 tarihinde 200 tl bonus vereceklerini söyleyen Garanti Bankası'na taşıdım. İlk ay 75 tl'lik bonus kartıma yüklendi kalan 125 tl'te yatırılacak dendi fakat yatırılmadı.

Bankaya yaptığım başvurularda bana paranın yatırıldığı söylendi. Ne ilginçtir ki 10 yıla yakındır kullandığım bonus kartın dökümünde bugüne kadar kullanılan bonus 170 tl görülüyor. Yatırılmış ise ve ben harcamışsam neden görünmüyor.yatırılmamışsa neden hala yatırılmıyor.

Bunun adı müşteriyi yanıltmak değil midir?

Mevlüt 66 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt 02 Şubat 2014

    adamların müşteriyi dikkate aldıkları yok ki.kaç gün oldu hala cevap yok.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Mevlüt B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön