Garanti Bankası'dan Yeni Yaklaşım!

Muhsin Cem K. |

Yaklaşık 10 yıldır Garanti Bankası müşterisiyim. Bir çok hizmetinden faydalandım. Bankaya ait aktif hesaplarım, düzenli ödemelerim mevcut. İlk defa bu yıl kart aidatı iptal başvurumda şimdiye kadar görmediğim beğenmiyorsan bizden bu kadar gibi bir üst perdeden konuşulma tavrıyla karşılaştım. "Başka bir arzunuz" ekolü E**** beyin gidişiyle bitmiş sanırım.

Madem iptal edebileceksiniz ben 2 ayrı kademeye niye başvurup oralardan nasihat aldıktan sonra, tarafıma dönüş yapılıp iade yapalım diyorsunuz. Böylece size minnet mı kalacağımı mı düşünüyorsunuz. Gold kartımı American Express başvurusu için iptal ettiğimi söyleme hevesi bile bırakmayan tarzda görüşme sonunda Bankanızla ilişkimi bitirme kararı aldım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhsin Cem K.
  25 Ekim
  13:21

  İletişilmedi.

 • 12 Mart
  13:08

  Müşterimiz Sn. Muhsin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş