Garanti Bankası'dan Kredi Çekene Kadar Her Şey, Hizmet Sıfır.

Mehmet B. |

Garanti Tekirdağ şubesinden kredi çektim geçen sene Mart ayında bu senenin başında kredilerimin 3 takdisi ödeme yemedin insanlık hali banka beni aradı 1 2 sefer onlara en kısa zamanda ödeyeceğimi söyledim ve 1 buçuk ay sonra geride kalan kredi taksitlerimi ve bir sonraki ayın kredi takdisini ödedim.

bugün avukat arıyor Garanti Bankası'nın icralık dosyanız var diye, bana herhangi bir şey tebliğ edilmeden nasıl bir icra yoluna gidiliyor, anlamadım kredi çektiğim şubeyi arıyorum kadın sallamadı bile beni.

Krediyi verirken süpersin, iyi müşterisin, yardımcı olmaya gelince kovalamaktan beter ediyor. Tabi krediden şubede kendisi de primini aldı ne ilgilensinler ki bu düpedüz ben primimi aldım, git demeye geliyor. Merkezi arıyorum ulaşamıyorum, yani diyorlar ki biz fazla fazla alırız şimdi bende 4500 TL ekstra para talep etmekteler.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  09:23

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş